
De Laan van Liefde
Over De Laan van Liefde
In het mooie Gorredijk heb ik mijn praktijk voor systeem en relatie therapie. Ik ben systeemtherapeut NVRG io en EFT relatie en gezinstherapeut.
Je kan bij mij zowel individueel als met je partner of gezinsleden terecht. Doordat ik inmiddels aardig wat levens en werkervaring kun je voor veel vraagstukken bij mij terecht. Ik werk met een systemische blik als geschoold systeemtherapeut. Wie ben je in relatie tot de ander. Hoe ben je gevormd in je leven en wat maakt dat je nu doet wat je doet. Als geschoold EFT relatie en gezinstherapeut werk ik vanuit het hechtingspespectief. Ik kan aanraden om op de site van EFT Nederland te kijken.
Werkwijze De Laan van Liefde
Voor een goede werkrelatie en therapie is het belangrijk dat er een wederzijdse klik is en dat je je op je gemak bij mij voelt. Ik werk met een open blik en zonder oordelen. Iedereen en elke vorm van relaties zijn welkom bij mij.
Hoe onderscheid ik mij van anderen?
Ik werk vanuit een persoonlijke benadering en ben geschoold systeem en relatie therapeut met specialisatie EFT. Voor mij is het belangrijk om de emoties te verbinden met de ratio omdat er daardoor inzicht en verandering kan komen. Zelf heb ik oa ervaring met scheiding (zelf en kind van), ouderschap, een samengesteld gezin en het verlies van dierbaren op jongere leeftijd. Ik weet zelf heel goed dat het leven niet altijd en vaak niet maakbaar is. We kunnen allemaal in een situatie terecht komen dat we er zelf even niet uitkomen en we iemand anders nodig hebben om ons te steunen in dat proces. Wat mij betreft is het moedig om deze hulp te vragen.
Bij welke klachten kan ik je helpen?
Eigenschappen van Martine Laan:
Martine Laan biedt de volgende behandelingen aan:
Opleiding
-
-
-
-
-
-
-
Deze pagina delen
