Home > Vind hulp > Service to be one | Stress & Burn-out Coaching

Van 'Shit naar Shiny' weer lekker op weg.

Rust in je hoofd, je vrij voelen en het zelfvertrouwen hebben om voluit te leven.

Mensen met stress- en burn-outklachten begeleid ik met liefde van ‘shit naar shiny’,  weer lekker op weg. Beschermingsstrategieën doorzien en bewust de regie nemen en focussen of wat je het liefste wilt. Spanning en stress loslaten, en gezond met emoties leren omgaan. Beperkende overtuigingen en zelfbeelden loslaten, weten hoe je het beste met valkuilen kan omgaan. Inzicht krijgen in wie je in essentie bent. Hierdoor wordt je de beste versie van jezelf zijn en kun je voluit leven. Wanneer cliënten er sterker uitkomen dan ze vooraf voor mogelijk hielden, dan ben ik tevreden.

Service to be one | Werkwijze

Een geïntegreerde aanpak met coaching, en alles wat nodig is zoals NLP, hypnotherapie enzovoort om de coachingsdoelen en het gewenste resultaat te halen. Of het nu het opbouwen van zelfvertrouwen is, het loslaten van spanning en emoties, of  het vergroten van de assertiviteit. Het leren vinden van innerlijke stilte en rust in je hoofd. Bewuste keuzes leren maken of het loslaten van (faal)angst. Het stoppen met piekeren en verkrijgen van een goede nachtrust.

Stress- en burn-outklachten met daarbij angstklachten, overgangsklachten, klachten die te maken hebben met autisme of hooggevoeligheid zijn geen bezwaar voor het welslagen van het coachingstraject dat Service to be one je kan bieden.

Praktijkinformatie

Service to be one | Stress & Burn-out Coaching

Arna Vliegen-Verschure

Neerijnense Mark 5
4182SB Neerijnen, West Betuwe
  • In de natuur
  • In de praktijk
  • Online
Neem direct contact op met Service to be one | Stress & Burn-out Coaching
  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.