Relax mama weekend (11-13 november)
Wil je er even uit, ontspannen, tijd voor jezelf én inzichten opdoen op het gebied van balans, veerkracht en zelfzorg? En lijkt het je dan ook nog leuk dit te doen samen met andere moeders? Ga dan een weekend met mij mee. We zetten samen de eerste stappen zodat jij thuis verder aan de slag kunt.
Met een groep vrouwen gaan we er lekker tussenuit. Tijd voor jezelf in combinatie met het verkrijgen van inzicht in jouw persoonlijke situatie. Even zonder partner, zonder kinderen. Geen huishouden, niet hoeven koken, geen rondslingerend speelgoed of mopperende pubers. Even de focus helemaal op jezelf. Moeders onder elkaar, samen, onder mijn begeleiding.
Ingrediënten:
- 2 overnachtingen (vrijdag-zondag). Wil je tot maandag blijven en nog even wat extra tijd voor jezelf pakken? Dat kan tegen meerprijs. Ik, Saskia, ben er ook tot maandag.
- ontbijt, lunch, diner en tussendoortjes, koffie/thee/sapjes (op verzoek is gluten-, lactose-, koemelkvrij en vega(n) ook mogelijk);
- een programma gericht op het verkrijgen van inzicht in wat jij nodig hebt en welke stappen jij hierin kunt zetten. De thema’s waar we mee aan de slag gaan zijn balans, veerkracht en zelfzorg;
- dit alles onder mijn begeleiding;
- tijdens dit weekend zal ik ook mijn eigen ervaringen delen, je mag me alles vragen;
- tijd voor jezelf en ruimte voor ontspanning (alleen of met elkaar) tussendoor;
- vrijblijvende deelname aan wandelingen;
- gebruik van hottub en sauna op de zaterdag;
- op een mooie locatie in het groene Drenthe;
- een pakketje #blijmakers (voor ontspanning) bij aankomst.
Net zo enthousiast als ik? Lees er HIER meer over.